Nabídka časopisů pro členy Věrnostního programu ČD Body
logo České dráhy

Časopis Moderní bytObjednat

Periodicita: 12× / rok
Cena na stánku za ks:
69,90 Kč / 3,20 €
Akční cena za roční předplatné: 503 Kč

Chcete mít byt zařízený podle posledních trendů? Zajímá vás, jak bydlí slavné osobnosti a bohatí lidé? Potřebujete vědět, kde sehnat opravdu vydařené designové kousky a kolik vás to bude stát? Moderní byt je nezbytným průvodcem všech milovníků designu a nevšedního bydlení. Předplaťte si Moderní byt, ať vám neunikne žádná novinka ze showroomů a žádný trend z veletrhů.

Časopis BydleníObjednat

Periodicita: 10× / rok
Cena na stánku za ks:
69,90 Kč / 3,20 €
Akční cena za roční předplatné: 419 Kč

Ať bydlíte v malém či velkém bytě, v podnájmu nebo ve vlastním, ve městě nebo na vesnici, v časopise Bydlení najdete nepřeberné množství nápadů a inspirace, jak své bydlení vylepšit, zkrášlit a oživit. Nepotřebujete mnoho peněz ani žádné zvláštní dovednosti – potřebujete jen pravidelnou donášku originálního časopisu Bydlení až do vaší schránky!

Časopis Svět kuchyníObjednat

Periodicita: 4× / rok
Cena na stánku za ks:
64,90 Kč / 3,49 €
Akční cena za roční předplatné: 156 Kč

Prestižní magazín, který chápe bydlení a interiérový design v širších souvislostech jako součást životního stylu. Sleduje trendy, nabízí inspiraci, odkrývá intimitu bydlení i vkus slavných a hledá názory odborníka.

Časopis Svět koupelenObjednat

Periodicita: 6× / rok
Cena na stánku za ks:
151,50 Kč / 5,99 €
Akční cena za roční předplatné: 545 Kč

Vychází jako čtvrtletník časopisu Moderní byt. Lze jej vnímat jako speciál, který se do hloubky věnuje svému tématu, sleduje novinky na trhu i možnosti modernizace koupelen. V žádném článku nechybí ceny výrobků a kontakty na firmy.

Časopis AutomobilObjednat

Periodicita: 12× / rok
Cena na stánku za ks:
69,90 Kč / 3,20 €
Akční cena za roční předplatné: 503 Kč

Již od roku 1957 se zaměřujeme na představování nových automobilů, jejich testy, nové trendy v konstrukci a designu a na techniku v motoristickém sportu. To vše v původních autorských, tedy nepřebíraných článcích… O tradici titulu dbá tým odborníků, v čele s šéfredaktorem Tomem Hyanem, který jako jediný zastupuje Českou republiku v evropských porotách pro volby Vozu roku a Motoru roku.

Časopis TruckerObjednat

Periodicita: 7× / rok
Cena na stánku za ks:
59,90 Kč / 2,70 €
Akční cena za roční předplatné: 252 Kč

Bezpochyby nejznámější a nejprodávanější titul v oblasti nákladní dopravy vstupuje již do 24. ročníku. Na přípravě tohoto česko-slovenského měsíčníku se podílí vysoce odborný tým redaktorů a stálých spolupracovníků včetně profesionálních řidičů, jenž do testů vnášejí mimořádně reálný pohled. Šéfredaktor Truckeru, Ing. Milan Olšanský, je jediným zástupcem České republiky v mezinárodní porotě Truck of the Year a Van of the Year.

Business Media Czech Republic