Nabídka časopisů pro zákazníky innogy

Časopis AutomobilObjednat

Periodicita: 12× / rok
Cena na stánku za ks:
49,90 Kč / 2,50 €
Akční cena za roční předplatné: 359 Kč

Již od roku 1957 se zaměřujeme na představování nových automobilů, jejich testy, nové trendy v konstrukci a designu a na techniku v motoristickém sportu. To vše v původních autorských, tedy nepřebíraných článcích… O tradici titulu dbá tým odborníků, v čele s šéfredaktorem Tomem Hyanem, který jako jediný zastupuje Českou republiku v evropských porotách pro volby Vozu roku a Motoru roku.

Časopis TruckerObjednat

Periodicita: 8× / rok
Cena na stánku za ks:
49,90 Kč / 2,02 €
Akční cena za roční předplatné: 239 Kč

Bezpochyby nejznámější a nejprodávanější titul v oblasti nákladní dopravy vstupuje již do 24. ročníku. Na přípravě tohoto česko-slovenského měsíčníku se podílí vysoce odborný tým redaktorů a stálých spolupracovníků včetně profesionálních řidičů, jenž do testů vnášejí mimořádně reálný pohled. Šéfredaktor Truckeru, Ing. Milan Olšanský, je jediným zástupcem České republiky v mezinárodní porotě Truck of the Year a Van of the Year.

Časopis Doprava a silniceObjednat

Periodicita: 10× / rok
Cena na stánku za ks:
76 Kč
Akční cena za roční předplatné: 456 Kč

Odborný časopis určený především podnikatelům a managementu v oblasti silniční dopravy. Vychází od března 1994. Dopravním firmám, zasilatelstvím i dalším podnikům činným v oboru dopravy a služeb pro dopravce přináší informace potřebné pro ekonomické a technické řízení jejich firem, obchodní údaje užitečné pro nákup a prodej vozidel, komentuje legislativu a poskytuje čtenářům i další dobře využitelné zprávy a poznatky z oboru.

Business Media Czech Republic