Nabídka časopisů pro zákazníky innogy

Časopis Moderní bytObjednat

Periodicita: 11× / rok
Cena na stánku za ks:
79,90 Kč / 4,12 €
Akční cena za roční předplatné: 527 Kč

Chcete mít byt zařízený podle posledních trendů? Zajímá vás, jak bydlí slavné osobnosti a bohatí lidé? Potřebujete vědět, kde sehnat opravdu vydařené designové kousky a kolik vás to bude stát? Moderní byt je nezbytným průvodcem všech milovníků designu a nevšedního bydlení. Předplaťte si Moderní byt, ať vám neunikne žádná novinka ze showroomů a žádný trend z veletrhů.

Časopis BydleníObjednat

Periodicita: 10× / rok
Cena na stánku za ks:
54,99 Kč / 2,29 €
Akční cena za roční předplatné: 330 Kč

Ať bydlíte v malém či velkém bytě, v podnájmu nebo ve vlastním, ve městě nebo na vesnici, v časopise Bydlení najdete nepřeberné množství nápadů a inspirace, jak své bydlení vylepšit, zkrášlit a oživit. Nepotřebujete mnoho peněz ani žádné zvláštní dovednosti – potřebujete jen pravidelnou donášku originálního časopisu Bydlení až do vaší schránky!

Časopis Můj důmObjednat

Periodicita: 12× / rok
Cena na stánku za ks:
89,90 Kč / 4,12 €
Akční cena za roční předplatné: 647 Kč

Můj dům, můj hrad! S předplatným časopisu Můj dům získáte neocenitelného pomocníka při plánování, stavbě i zařizování Vašeho rodinného domu. Prostřednictvím stránek Mého domu navštívíte množství luxusních sídel i typových a vzorových domů, získáte potřebné znalosti o stavebních technologiích a materiálech a dozvíte se, jak si založit a udržovat krásnou zahradu.

Časopis Rodinný důmObjednat

Periodicita: 9× / rok
Cena na stánku za ks:
29,90 Kč
Akční cena za roční předplatné: 162 Kč

Rodinný dům přináší praktické rady, tipy a návody, jak co nejlépe postavit, opravit, či vylepšit domov. Ve stejné míře se také věnuje úpravě okolí domu, užitkové a okrasné zahradě. Potřebujete poradit, jaké nářadí si vybrat, kde lze ušetřit a co byste neměli při své péči o domov opominout. Neváhejte a zajistěte si pravidelnou donášku časopisu přímo do vaší schránky.

Business Media Czech Republic