Nabídka časopisů

Časopis Moderní bytObjednat

Periodicita: 11× / rok
Cena na stánku za ks:
79,90 Kč / 4,12 €
Akční cena za roční předplatné: 571 Kč

Chcete mít byt zařízený podle posledních trendů? Zajímá vás, jak bydlí slavné osobnosti a bohatí lidé? Potřebujete vědět, kde sehnat opravdu vydařené designové kousky a kolik vás to bude stát? Moderní byt je nezbytným průvodcem všech milovníků designu a nevšedního bydlení. Předplaťte si Moderní byt, ať vám neunikne žádná novinka ze showroomů a žádný trend z veletrhů.

Časopis BydleníObjednat

Periodicita: 10× / rok
Cena na stánku za ks:
54,99 Kč / 2,29 €
Akční cena za roční předplatné: 357 Kč

Ať bydlíte v malém či velkém bytě, v podnájmu nebo ve vlastním, ve městě nebo na vesnici, v časopise Bydlení najdete nepřeberné množství nápadů a inspirace, jak své bydlení vylepšit, zkrášlit a oživit. Nepotřebujete mnoho peněz ani žádné zvláštní dovednosti – potřebujete jen pravidelnou donášku originálního časopisu Bydlení až do vaší schránky!

Časopis AutomobilObjednat

Periodicita: 12× / rok
Cena na stánku za ks:
49,90 Kč / 2,50 €
Akční cena za roční předplatné: 389 Kč

Již od roku 1957 se zaměřujeme na představování nových automobilů, jejich testy, nové trendy v konstrukci a designu a na techniku v motoristickém sportu. To vše v původních autorských, tedy nepřebíraných článcích… O tradici titulu dbá tým odborníků, v čele s šéfredaktorem Tomem Hyanem, který jako jediný zastupuje Českou republiku v evropských porotách pro volby Vozu roku a Motoru roku.

Časopis TruckerObjednat

Periodicita: 12× / rok
Cena na stánku za ks:
49,90 Kč / 2,02 €
Akční cena za roční předplatné: 389 Kč

Bezpochyby nejznámější a nejprodávanější titul v oblasti nákladní dopravy vstupuje již do 24. ročníku. Na přípravě tohoto česko-slovenského měsíčníku se podílí vysoce odborný tým redaktorů a stálých spolupracovníků včetně profesionálních řidičů, jenž do testů vnášejí mimořádně reálný pohled. Šéfredaktor Truckeru, Ing. Milan Olšanský, je jediným zástupcem České republiky v mezinárodní porotě Truck of the Year a Van of the Year.

Časopis Technický týdeníkObjednat

Periodicita: 24× / rok
Akční cena za roční předplatné: 608 Kč

Časopis s 63letou tradicí se zaměřením na průmyslovou praxi. Nosnými tématy jsou strojírenství, včetně softwarové podpory od návrhu po finální produkt, řídící a automatizační systémy, výroba a zpracování plastů, energetika a distribuční sítě, teplárenství. Časopis sleduje vývojové trendy v průmyslu a aktuálně na ně reaguje. Tradičně se rovněž věnuje výzkumu a vývoji na odborných technických školách všech stupňů a ve specializovaných výzkumných centrech.

Business Media Czech Republic